Zrób sobie torebkę! Wyszywane Kwiaty i Perły – DIY

Zrób sobie torebkę! Wyszywane Kwiaty i Perły – DIY

W dzisiejszym filmie pokażę wam krok po kroku jak samemu uszyć i ozdobić torebkę sakiewkę!
Ten tutorial może wydawać się troszkę bardziej kompleksowy i trudniejszy niż pozostałe ale zapewniam was, że wcale taki nie jest. Owszem musimy tutaj poświęcić trochę więcej czasu i wykonać więcej kroków ale nie będą potrzebne nam jakieś mega zaawansowane umiejętności krawieckie. Wszystko co będzie trzeba zrobić to wyciąć, przypiąć, zszyć prostą linią i ręcznie przyszyć.

Jak na razie jest to mój najdłuższy tutorial i najdłużej nad nim pracowałam jednak bardzo chciałam wam pokazać jak łatwo możecie uszyć sobie sami taką torebkę a tym bardziej, że w sezonie 2018/19 będą one BARDZO modne! Wygląd takiej torebki będzie zależał tylko od was! Możecie tutaj wykazać się nie małą kreatywnością! Albo też uszyć taką jak ja! 🙂

Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy podobał wam się tutorial? A może udało wam się uszyć taką torebkę? Jeśli tak pochwalcie się, jestem bardzo ciekawa waszych rezultatów oraz jakie wzory wykonaliście!!!

Jeśli macie jakieś pytania piszcie, chętnie odpowiem 🙂 A teraz zapraszam na tutorial! Enjoy!

Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej, subskrybujcie, likeujcie oraz uderzajcie w dzwonek! Pozwoli wam to śledzić najnowsze filmiki pojawiające się na moim kanale! Do zobaczenia w następnym video!

Submit a comment