Sweter ze Wstążką i Kokardami – DIY

Sweter ze Wstążką i kokardami inspirowany DIOREM – diy

Dzisiejszy DIY-owy tutorial będzie zaliczał się do tych, które można wykonać szybko i bez zbędnego przygotowania od strony technicznej. Nie potrzebujecie tutaj nic oprócz dzianinowego swetra, wstążki oraz agrafki, która posłuży jedynie jako ułatwienie do przeciągania wstążki przez ścieg swetra. Jeśli wasze ściegi są dość duże lub rozciągliwe nie będzie wam potrzebna.

Kolor i długość wstążki oraz wzór jaki zrobicie na swetrze będzie zależał tylko od was. Możecie użyć wstążek o rożnej szerokości, długości oraz kolorów. Ja jednak trzymałabym się jednej kolorystyki. Po wybraniu swetra do przeróbki, dopasuj najlepiej pasujący kolor wstążki oraz zastanów się jak najlepiej będzie się prezentować po przeciągnięciu jej przez ściegi swetera. Możesz przeciągnąć ją wzdłuż rękawów a środek i tył swetra zostawić pusty lub ozdobić tylko dół z przodu i z tyłu. Możliwości jest wiele. Ja przeciągnęłam swoją wstążkę wzdłuż wzoru, który znajduje się na przodzie mojego swetra oraz postanowiłam zrobić dwa rzędy wstążek z prawej i dwa rzędy z lewej. Pierwszy rząd jest bardziej dopasowany i ściągnięty a drugi trochę luźniejszy z lekko wyciągniętą wstążką.

Jeżeli chodzi o kolor wstążki wahałam się między pudrowym różem a lilią jednak w ostateczności postawiłam na liliowy. Moim zdaniem bardziej pasuje do koloru swetra i lepiej komponuje się z całością. Szerokość mojej wstążki to 38mm.

A teraz zapraszam na tutorial!

Koniecznie dajcie znać jak wam się podoba przeróbka! Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej, subskrybujcie, likeujcie oraz uderzajcie w dzwonek! Pozwoli wam to śledzić najnowsze filmiki pojawiające się na moim kanale! Do zobaczenia w następnym video!

Submit a comment