Co Robić w Długie Jesienne Wieczory?

autumn-and-cat

Niedzielny poranek spędziłam z moimi kochanymi dziewczynami oraz nową koleżanką Saszą (czyż nie jest słodka?). Ploteczki przy kawie w świetnym towarzystwie to coś co uwielbiam najbardziej, a szczególnie kiedy mamy za oknem chłód, wiatr, a deszcz nie oszczędza. Pomimo niezbyt przyjaznej pogody jesień ma to „coś” w sobie. Gdy tylko pojawiają się promienie słoneczne, możemy podziwiać piękno kolorów jesieni! Spadające, kolorowe liście są mega nastrojowe i piękne!

Cechą charakterystyczną tej pory roku są coraz krótsze dni. Wieczory z dnia na dzień się wydłużają a większość z nas nie ma pojęcia jak ten czas wykorzystać. Siedzenie całymi wieczorami przed telewizorem to coś kompletnie nie dla mnie. Od czasu do czasu uwielbiam oglądnąć dobry film jednak co zrobić z resztą wolnego czasu? I tutaj przychodzę wam z pomocą i pomysłami co możecie robić w długie jesienne i wkrótce i zimowe wieczory?

metallic-night-and-cat

Co Robić W Długie jesienne wieczory?
  • Przeczytaj książkę lub książki na które nigdy nie miałaś/eś do tej pory czasu!
  • Rozsmakuj się w kawie lub herbacie. Wypróbuj te smaki, które jeszcze nigdy nie piłaś/eś. Poczytaj trochę historii na temat ich tworzenia, produkcji itd. Zapewniam, że posiadając wiedzę na ten temat kawa czy herbata smakuje inaczej! a przy okazji może zaskoczysz przyjaciół ciekawą opowieścią.
  • Spędź więcej czasu na pogaduchach z przyjaciółmi i rodziną!
  • Upiecz ciasto, którego jeszcze nigdy nie piekłaś/eś. Brzmi trochę jak wyzwanie jednak na pewno warte zaangażowania!
  • Zrób przegląd szafy! Jest na to teraz najlepszy czas. Kiedy pojawi się wiosna już będziesz mieć to z głowy i więcej czasu aby spędzić go na dworze!
  • Zjedz obiad przy świecach!
  • Zrób coś kreatywnego! Może to być coś na ścianę co oprawisz w ramkę, coś co możesz uszyć lub inny DIY. Zaszalej z pomysłami! A jeśli brak ci inspiracji, w internecie znajdziesz ich mnóstwo!
  • Zacznij chodzić na siłownię, basen, tańce lub jogę. Znajdź swój ulubiony rodzaj sportu (ruchu), a unikniesz zimowej chandry i zbędnych kilogramów, z którymi często mamy problem właśnie jesienią i zimą.
  • Wybierz się na krótkie wakacje „Last Minute”!
  • Zaplanuj co będziesz robić w Święta Bożego Narodzenia, kogo chcesz odwiedzić, jakimi prezentami obdarujesz bliskich?
Stylizacja:

Srebrny Komplet (Top+Leginsy) – WearAll [Klik] / Naszyjnik – Gamiss [Klik]

comfy-at-home-autumn

metallic-silver-comfy-at-home-clothes

metallic-cozy-night-and-cat

fluffy-cat

Zdjęcia : Monika Żurawek / Me

Submit a comment