Menu

Biały Wilk i Opuszczone Miejsce

Opuszczone miejsca zawsze mnie fascynowały. Lubię ich klimat a konkretnie nastrój jaki w nich panuje. Wchodząc do takich miejsc już na progu możemy poczuć historię jaką opowiadają. Czasem w każdym z pomieszczeń czujemy coś innego, zgadujemy co się w nich działo lub mogło dziać. Zawsze towarzyszy przy tym nutka tajemniczości i dreszczyk emocji, kiedy odkrywamy niesamowity widok lub teksturę, którą możemy utrwalić na zdjęciach. W takich miejscach doskonale realizuje się kreatywne projekty, nie tylko modowe czy fotograficzne.

Abandoned Hospital and amazing views

Miejsce, które dzisiaj odwiedziłam to stary opuszczony szpital. Pierwszy raz byłam tutaj 24 lata temu kiedy jeszcze prosperował. Niewiele pamiętam z tego czasu, tylko tyle, że byłam tam z babcią odwiedzić dziadka. Wspomnieniami 3 letniej dziewczynki opisałabym to miejsce bardziej jako bunkier lub labirynt. Trochę bałam się pierwszej przejażdżki windą i tych szpitalnych pomieszczeń. Jednym słowem nie wspominam tej wycieczki zbyt miło a jednak ją bardzo dobrze pamiętam. Dziś przychodzę tutaj po raz drugi, z sentymentem, do kompletnie opuszczonego miejsca, gdyż pamiętam go oczami 3 latki a teraz mogę zobaczyć go oczami dorosłej osoby. Niby te same oczy ale zmieniły się, tak jak to miejsce.

Kiedyś bałam się wchodząc tutaj, dziś odwiedziny sprawiły mi niesamowitą radość, a dokładniej widoki naszych pięknych polskich gór w oddali. I ten znak „polski walczącej” na jednym z filarów, który zauważyłam dopiero podczas przeróbki zdjęć 😛

Spójrzcie w okulary, a zobaczycie to miejsce moimi oczami

Abandoned place and sunglasses

Abandoned beautiful place

Stylizacja :

Bluza – The Mountain / Okulary – Gamiss / Buty – Aldo / Spodnie – New Look

Abandoned Hospital and views

Metal Gold Black Shoes

Abandoned places Europe

Trendy Sunglasses

Abandoned place photography

Abandoned hospital Poland Europe

Amazing view from abandoned hospital

Abandoned Hospital

Abandoned place seen in the sunglasses

Zdjęcia : Konrad K. / Ja

Submit a comment

three × three =

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://fashion-utopia.pl/2016/08/07/samotny-wilk-opuszczone-miejsce
YouTube
YouTube
Pinterest
Pinterest
Instagram