Morska Bryza, Camber Sand, UK

Podróż do Rye,Camber Sand, Wielka Brytania

Rye, Camber Sand to jedna z piękniejszych i piaszczystych plaż w Wielkiej Brytanii. Pierwszy gorący dzień w tym roku! W zapowiedziach pogodowych temperatura miała przekraczać 27 stopni! Tak, miało być cieplej niż na Ibizie! No cóż… faktycznie było gorąco, dlatego postanowiliśmy sezon tak długo wyczekiwanych ciepłych dni zacząć nad morzem. Nie ukrywam, że z powodu tłumu ludzi, który tak samo spragniony słońca rzucił się tego dnia do Camber Sand podróż trwała znacznie dłużej, jednak miejsca na plaży starczy dla każdego! Owszem trzeba było trochę się oddalić od głównej części plaży, jednak spacer w słońcu i zapachu morza to coś mega przyjemnego!

I Znowu odpływ

Miejsce to charakteryzuje się niesamowicie szybkimi przypływami i odpływami. Morze znika lub go przybywa dosłownie w momencie! Podczas całkowitego odpływu mamy jakiś kilometr spaceru w kierunku morza. W chwili kiedy robiliśmy zdjęcia wciąż trwał odpływ. Boja, którą widzicie na zdjęciach w wkrótce będzie stała na piasku 🙂 Jeszcze nie udało mi się trafić na moment, żeby znajdować się przy niej podczas całkowitego odpływu ale może kiedyś uda mi się zrobić kilka zdjęć na boi 😛

 Stylizacja

Sukienkę dostałam od mamy, już jakiś temu, jednak nie miałam okazji jej jeszcze założyć. W dzisiejszy dzień wpasowała się jak ulał! Długa, a takie bardzo lubię, przewiewna i wygodna do tego romantyczna i w stylu boho. Do sukienki założyłam sandały ze zdobieniami z River Island oraz opaskę z New Look.

Sukienka – Falmer Heritage / Buty – River Island / Opaska – New Look

Rye Camber Sand May 2016 small 12

Rye Camber Sand May 2016 small 2

cien gif 2016 camber sand may

Rye Camber Sand May 2016 small 13

Rye Camber Sand 2016 may gif

Rye Camber Sand May 2016 small 1

Zdjęcia : Konrad K./  Me

Submit a comment