Jak Straciłam 16cm Obwodu Ciała w 2h?

Jak Straciłam 16cm Obwodu Ciała w 2h?

Brzmi trochę jak bajka, prawda? Wszyscy wiemy, że szybka utrata wagi jest niezdrowa, a tutaj aż 16 cm w obwodzie całego ciała i to w 2 godziny! Mówię „aż” jednak dla pani, która wykonywała zabieg było to”tylko”. Im większa masa ciała tym więcej się traci. Podobno jedna z klientek z dużą nadwagą straciła aż 5 razy więcej niż ja!

Co to za zabieg i na czym polega?

Zabieg ten nazywa się Body Wrapping i składa się z kilku etapów. Pierwszy etap, w którym wykonuje się dokładny peeling całego ciała aby usunąć martwy naskórek, jest najważniejszy. Nieusunięty stary naskórek zmniejszałby znacznie efektywność całego zabiegu. Następnym etapem jest nałożenie odpowiednich kosmetyków na ciało. Każde Spa stosuje inne, w różnej kolejności i ilości. Podczas mojego zabiegu zostały użyte organiczne kosmetyki marki Spa Find, bogate w minerały z morza Martwego, ekstrakty roślinne i witaminy. Doskonale odżywiły, nawilżyły i zmiękczyły skórę.

odchudzanie w spa

Teraz następuje ostatni punkt całego zabiegu – owijanie folią. Całe ciało zostaje owinięte folią (z mikroskopijnymi dziurkami) i tak owinięci leżymy około 30-60 minut w zależności od masy ciała oraz jak się czujemy w folii. Mi w tym czasie Pani wykonała niesamowicie relaksacyjny masaż głowy! Naprawdę polecam! Cud miód!

Kiedy czas dobiega końca, folia zostaje zdjęta i następuje mierzenie obwodu talii, ud, łydek, ramion itd.

Cały zabieg trwał około 2 godzin.

odchudzający zabieg

Dlaczego po zabiegu zmniejsza się obwód naszego ciała?

Krąży dużo mitów, jakoby zabieg Body Wrapping spalał tkankę tłuszczową, odchudzał itd. Prawda jest taka, że zabieg ten polega na wyrównaniu tkanki tłuszczowej co objawia się utratą centymetrów w obwodzie naszego ciała, niekoniecznie wagi a jeśli już ją tracimy to niewiele (pod folią nasze ciało się poci). Zabieg pomaga także w wymodelowaniu sylwetki co wiąże się z pierwszym punktem – wyrównuje tkankę tłuszczową. Efekty zabiegu utrzymują się od 3 do 7 dni w zależności od naszego trybu życia oraz diety.

Zabieg możemy wykonywać także sami w swoim domowym spa.

Czy ktoś z was korzystał kiedyś z takiego zabiegu?

Submit a comment